KONST / Litografier / Färglitografi 14003326
nr 1400 3326
Hjalmar Arleman
(1880-1956), Sverige
Färglitografi, "Auktion". Signerad, daterad 1919. Motivet: 27x35, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Utrop:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:46:10
Hjalmar Arleman
Läs mer om Hjalmar Arleman